SIA "Talsu meliorators"

SIA „TALSU MELIORATORS” ir viens no uzņēmumiem Kurzemē, tas dibināts 1994. gada 20. decembrī. Uzņēmums jau vairāk kā 20 gadus veiksmīgi darbojas meliorācijas jomā. Uzņēmums izveidots uz bijušā - Talsu MCVU bāzes, saglabājot vadošos speciālistus un tehnisko bāzi.

Par uzņēmuma vadītāju tika ievēlēts Imants Kalnozols, kurš bija šī jaunā uzņēmuma veidotājs un dibinātājs, ar savu skatījumu par uzņēmuma tālāko attīstības stratēģiju un tās realizāciju. 1998.gada oktobrī uzņēmuma vadītāja amatu pārņēma Edvīns Sūnākslis.

SIA „TALSU MELIORATORS” nodarbojas ar melioratīvo, hidrotehnisko, mežu un pagastu ceļu būvniecību, kūdras ieguvi un realizāciju, aku grodu un vāku, pamatbloku ražošanu un realizāciju.

Uzņēmuma darbībai ir sezonāls raksturs. Laika posmā, no aprīļa līdz oktobrim, tiek nodarbināti vairāk kā 50 darbinieki. Darba veicēji galvenokārt ir Stendes un Talsu apkārtnes iedzīvotāji. Savos pastāvēšanas gados esam realizējuši dažādus meliorācijas projektus! Gan rekonstruējam esošās meliorācijas sistēmas, gan izbūvējam jaunas. Arī dalība ES projektos devusi iespēju attīstīt uzņēmējdarbību.

Uzņēmuma lielākie klienti ir A/S „Latvijas valsts meži” un „Zemkopības ministrijas nekustamie īpašumi”. Kā arī uzņēmuma pakalpojumus izmanto zemnieki ,pašvaldības un uzņēmēji.

Mēs piedāvājam